fbpx

Rehabilitacja z dojazdem Poznań Bony Świąteczno-Noworoczne

Rehabilitacja z dojazdem  Poznań? Terapia manualna ? A może masaż? 

 

Rehabilitacja z dojazdem Poznań

Nie jest ważne co podarujesz bliskiej osobie w ramach bonu Świąteczno-Noworocznego. W Pakiecie dziesięciu wizyt osoba obdarowana może wybrać zabieg odpowiedni dla siebie (możliwe są: masaż, terapia, rehabilitacja po urazach czy operacjach) Oczywiście na wizyty domowe w bonach obowiązują promocyjne ceny. Szczegółowe informacje znajdą Państwo klikając zakładkę Oferta i ceny.

Obdaruj bliską Ci osobę zdrowiem!*

 

Bony Świąteczno-Noworoczne stanowią idealny prezent dla osób, które wymagają poprawy swojego stanu zdrowia. Podarowując pakiet 10 wizyt domowych macie Państwo pewność że forma terapii będzie indywidualnie dopasowana do miżliwości ruchowych obdarowanego. Podczas pierwszej wizyty przeprowadzany jest wywiad oraz konsultacja mająca na celu ustalenie możliwości oraz celów jakie są w zasięgu Obdarowanego. 

Cena pakietu wizyt to 1000zł zamiast regularnych 1300zł. 

Dlaczego warto? 

  • Systematycznie wykonywane odpowiednio dobrane ćwiczenia korzystnie wpływają na ruchomość stawów i zmniejszenie zmęczenia w życiu codziennym. 
  • Masaż lub inne formy pracy z tkankami miękkimi pomagają pozbyć się napięć mięśniowych i bólu z nimi związanego. 
  • Ruch który jest odpowiednio dawkowany wzmacnia poczucie równowagi, zachęca do dalszej aktywności, wpływa korzystnie zarówno na siłę fizyczną jak i duchową osoby ćwiczącej.

Oferta promocyjnych 10 wizyt skierowana jest do mieszkańców miasta Poznań, Swarzędz, Suchy Las, Przeźmierowo, Luboń oraz okolic. Istnieje możliwość wykupienia większej ilości zabiegów w promocyjnej cenie. Wszelkich informacji udzielam pod numerem telefonu 609676607.