fbpx

Fizjoterapia Suchy Las

KONTAKT TELEFONICZNY

48 609 676 607 (Plus GSM)Kontakt telefoniczny lub SMS jest możliwy w godz. 9:30 – 21:00

Wizyty realizuję w indywidualnie zaplanowanych terminach w dni robocze oraz soboty po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu. Godziny realizacji wizyt domowych mogą ulegać przesunięciom ze względu na zatory drogowe (korki).

Zapraszam do korzystania z moich usług.


mateusz kruświcki - rehabilitacja poznań

Fizjoterapia to skuteczna metoda leczenia pacjentów, którzy walczą z problemami zdrowotnymi związanymi z narządem ruchu, kontuzjami i schorzeniami. Opiera się na leczeniu za pomocą środków naturalnych, czerpiących z wielu różnych form energii fizycznej, która występuje w środowisku człowieka, np. ze światła, ruchu, bodźców termicznych, elektrycznych i mechanicznych. Głównym celem fizjoterapii jest znaczne poprawienie sprawności ruchowej, wzmocnienie mięśni, złagodzenie bólu, a także całkowite przywrócenie sprawności w życiu codziennym. Fizjoterapeuta dzięki odpowiednim metodom minimalizuje obrzęki, a także pomaga pacjentowi wrócić do codziennego funkcjonowania, uprawiania sportu, realizowania pasji, czy ulubionych zajęć rekreacyjnych. Aby zostać fizjoterapeutą, trzeba ukończyć studia kierunkowe wraz z samodzielną praktyką i nabyć umiejętności związane z wykonywaniem zabiegów z fizykoterapii, kinezyterapii, terapii manualnej i masażu. Szukasz profesjonalnego fizjoterapeuty w Suchym Lesie? Jesteś w dobrym miejscu! Jestem certyfikowanym fizjoterapeutą. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia. Oprócz tego jestem absolwentem i uczestnikiem różnorodnych szkoleń oraz kursów specjalistycznych o tematyce rehabilitacji narządu ruchu prowadzonych przez wybitnych szkoleniowców. Oferuję pomoc wszystkim pacjentom bez względu na wiek, którzy zmagają się z różnego rodzaju chorobami, skutkami wypadków i zabiegów chirurgicznych oraz problemami typu urazy, czy złamania. Gwarantuję profesjonalną opiekę nad każdym pacjentem, w Suchym Lesie. Wyróżnia mnie duża wiedza z zakresu fizjoterapii oraz wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji klinicznej i sportowej. Problem dotyczy Ciebie? Zadzwoń!


TOP-MEDICAL Mateusz Kruświcki
Ul. Zamkowa 30/8
62-020 Swarzędz
REGON: 302369007

Podczas pracy - rehabilitacja poznańJeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące metod rehabilitacji lub fizjoterapii które stosuję, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z intuicyjnego formularza.
Formularz Kontaktowy zamieszczony po lewej stronie pozwoli Państwu bez uruchamiania własnego konta   e-mail zadać mi pytanie, bądź skontaktować się ze mną. Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi na wybrane wiadomości.