fbpx

Fizjoterapia Swarzędz

KONTAKT TELEFONICZNY

48 609 676 607 (Plus GSM)Kontakt telefoniczny lub SMS jest możliwy w godz. 9:30 – 21:00

Wizyty realizuję w indywidualnie zaplanowanych terminach w dni robocze oraz soboty po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu. Godziny realizacji wizyt domowych mogą ulegać przesunięciom ze względu na zatory drogowe (korki).

Zapraszam do korzystania z moich usług.


mateusz kruświcki - rehabilitacja poznań

Fizjoterapia polega na leczeniu środkami naturalnymi, bazującymi na formach energii fizycznej, tj. ruchu, świetle, bodźcach termicznych, bodźcach kinetycznych, chemicznych lub elektrycznych. To część rehabilitacji, która składa się z działań, które przyspieszają rekonwalescencje, a także pozwalają choremu wrócić do formy i sprawności. Fizjoterapia wiąże się z licznymi zabiegami fizykoterapeutycznymi, które są podstawowymi zabiegami rehabilitacji medycznej. Dzięki fizjoterapii pacjent może wrócić do codziennych czynności i aktywności sprzed urazu/choroby, np. chodzenia do pracy, biegania i wykonywania zajęć rekreacyjnych. Doświadczony i profesjonalny fizjoterapeuta za pomocą odpowiednich metod dostarcza pacjentowi odpowiednich dla jego jednostki chorobowej bodźców, które skutecznie wyeliminują ból, obrzęki i pozwolą mu odzyskać sprawność. Fizjoterapeuta przede wszystkim likwiduje źródło chorób, a także łagodzi ich proces oraz skutki. Szukasz sprawdzonego fizjoterapeuty w Swarzędzu? Jesteś w doskonałym miejscu! Jestem certyfikowanym fizjoterapuetą, który oferuje pomoc wszystkim tym osobom (zarówno młodszym, jak i starszym), które chcą wrócić do formy po różnego rodzaju urazach, złamaniach, zabiegach chirurgicznych, udarze mózgu i innych schorzeniach, w których rehabilitacja jest jedyną słuszną metodą. Gwarantuję indywidualną, regularną i sumienną opiekę nad każdym pacjentem w Swarzędzu. W swojej pracy zawodowej opiekuje się pacjentami w różnym wieku, którzy częściowo lub całkowicie zostali pozbawieni sprawności fizycznej na skutek różnych nieszczęść i sytuacji życiowych. Mam niemalże dziesięć lat doświadczenia w rehabilitacji klinicznej i sportowej, które zdobyłem w pracy w szpitalu MSW w Poznaniu i Swarzędzkim Klubie Sportowym Unia Swarzędz. Problem dotyczy Ciebie? Zapraszam Cię do kontaktu.


TOP-MEDICAL Mateusz Kruświcki
Ul. Zamkowa 30/8
62-020 Swarzędz
REGON: 302369007

Podczas pracy - rehabilitacja poznańJeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące metod rehabilitacji lub fizjoterapii które stosuję, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z intuicyjnego formularza.
Formularz Kontaktowy zamieszczony po lewej stronie pozwoli Państwu bez uruchamiania własnego konta   e-mail zadać mi pytanie, bądź skontaktować się ze mną. Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi na wybrane wiadomości.