fbpx

Konkurs z hasłem Rehabilitacja Poznań!

KONKURS  z hasłem Rehabilitacja Poznań

Fizjoterapia Poznań

Fizjoterapia-rehabilitacja.pl ogłasza konkurs dla użytkowników Facebook’a! 

 

Rehabilitacja Poznań

Rehabilitacja Poznań

Aby wziąć w nim udział w „Konkursie pod hasłem Rehabilitacja Poznań” należy:

1. Po pierwsze primo 🙂 Polubić stronę fizjoterapia-rehabilitacja.pl na Facebooku.

2. Po drugie primo 🙂 skomentować post promujący post hasłem Rehabilitacja Poznań i Fizjoterapia Poznań

3. I po trzecie Primo 🙂 Udostępnić post na swoim wallu i wyszukać stronę internetową www.fizjoterapia-rehabilitacja.pl w najpopularniejszej wyszukiwarce po haśle Rehabilitacja Poznań ( podpowiadam że jest w 3 lub 4 dziesiatce ) wyników oraz wejść na stronę z linku wyszukiwarki.

Nagroda jaka jest przewidziana dla wylosowanego zwycięzcy to Masaż Relaksacyjny wykonany w domu zwycięzcy na terenie miasta Poznania. 

 

Wartość nagrody to 100zł. W konkursie mogą wziąć udział osoby mieszkajace w Poznaniu i okolicach takich jak Suchy Las, Swarzędz, Przeźmierowo, Baranowo, Koziegłowy, Szczepankowo. Wystarczy tylko kilka kliknięć! Konkurs rozpoczyna się z dniem 02.09.2016.

Nagroda zostanie rozlosowana wśród uczestników a konkurs zakonczony w momencie gdy strona na FB osiągnie 2000 polubień.

Fundatorem nagrody w konkursie www.fizjoterapia-rehabilitacja.pl jest:

TOP-MEDICAL Mateusz Kruświcki.

Wyszyny 75a/6

64-834 Wyszyny

Oczywiście zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą www.fizjoterapia-rehabilitacja.pl. Znajdziecie w niej Państwo wiele przydatnych procedur, które umożliwiają poprawę zarówno stanu zdrowia jak i samopoczucia. Jako doświadczony fizjoterapeuta staram się zawsze nadążać za aktualnymi trendami i metodami w fizjoterapii i rehabilitacji. Hasło Rehabilitacja Poznań to nie tylko wysoka jakość wykonania usługi jaką jest rehabilitacja z dojazdem do Pacjenta w Poznaniu ale i przystępna cena.