fbpx

Rehabilitacja kolana Poznań

Rehabilitacja Kolana Poznań to fachowe podejście do rehabilitacji po urazach i operacjach kolana!

Rehabilitacja Kolana Poznań
Rehabilitacja Kolana Poznań

Urazy stawu kolanowego należą do najczęstszych kontuzji zarówno u osób amatorsko uprawiających sport jak i wyczynowych sportowców różnych dyscyplin. Wynika to z faktu , iż na staw kolanowy działają podczas aktywności fizycznej wielokierunkowe siły. Oczywiście w większości przypadków kolano i inne stawy dobrze sobie z nimi radzą, ale gdy wartości tych sił są zbyt duże a staw ustawiony jest w niekorzystnej pozycji może dojść do urazu. Wówczas nieodzowna jest dobra diagnostyka, leczenie i rehabilitacja kolana by powróciło ono do właściwego stanu. Rehabilitacja kolana Poznań to hasło pod którym znajdziecie Państwo kompleksową usługę.

Doradztwo oraz fachowa rehabilitacja w urazach kolana jest kluczowa dla sprawności. Rehabilitacja kolana jest ważna gdyż pozwala przywrócić prawidłowe ustawienie całej kończyny. Ogranicza też błędne nawyki takie jak utykanie czy brak prawidłowego obciążania. W ramach działań Rehabilitacja Kolana Poznań nauczam pacjentów objętych moją opieką odpowiednich ćwiczeń umożliwiających osiągniecie tych celów. Uniezależnia to od ciągłego kontaktu z fizjoterapeutą i pozwala lepiej poczuć własne ciało oraz jego indywidualne możliwości a także ogranicza koszty. Dzieje się tak zarówno u Pacjentów którymi zajmuję się po urazach kolana jak i po endoprotezoplastyce tego stawu.

Bezpieczeństwo w rehabilitacji.

W swojej praktyce cenię sobie bezpieczeństwo, dlatego każdy Pacjent może liczyć na opiekę wielospecjalistyczna ze strony lekarzy z którymi współpracuję. Oczywiście w razie zauważenia niepokojących objawów natychmiast informuję o tym Pacjenta. Również Pacjenci mogą w każdej chwili skontaktować się ze mną i zasięgnąć porady.

Zapraszam do korzystania z moich usług. Aby to zrobić wystarczy telefon pod numer:

609-676-607

lub za pośrednictwem formularza kontaktowego zawartego w dziale Kontakt tej strony.

Wystarczy kliknąć w wyżej podkreślony tekst.