fbpx

Pacjenci i opinie

Rehabilitacja Poznań to pewność kompleksowej opieki oraz najwyższy poziom usług w przystępnej cenie.

 

Rehabilitacja Poznań to zabiegi dla Pacjentów o różnym stopniu niepełnosprawności.

Są to osoby w różnym wieku i o bardzo zróżnicowanym charakterze dysfunkcji układu ruchu.

Znajdują się wśród nich zarówno osoby cierpiące z powodu urazów kończyn i bólu kręgosłupa, jak i osoby po udarach oraz amputacjach kończyn związanych z innymi schorzeniami.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i filozofią hasła Rehabilitacja Poznań.

rehabilitacja poznań, fizjoterapia poznań

Dojazd do pacjenta

Moim gabinetem jest Państwa miejsce zamieszkania, gdyż uważam że najlepsze efekty rehabilitacji wypracowuje się w domowym środowisku Pacjenta. Sprzęt potrzebny do realizacji indywidualnego programu usprawniania oraz sprzęt zlecony przez lekarza w ramach zaopatrzenia ortopedycznego dostarczam ze sobą.

Doradzam jak dostosować miejsce zamieszkania do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Stosując się to idei hasła Rehabilitacja Poznań staram się by rehabilitacja wykonywana przeze mnie zawsze odpowiadała Pacjentowi zarówno pod względem doboru zabiegów jak i ceny.

Recenzje pacjentów

 

Dostaję wiele wiadomości od swoich byłych pacjentów. Wszystkie traktuję z najwyższą powagą, a sugestie i myśli w nich zawarte nie tylko motywują mnie do dalszego doskonalenia zawodowego, ale i pomagają w lepszym zrozumieniu potrzeb kolejnych ludzi z którymi przychodzi mi współpracować. Wiele z nich możecie Państwo przeczytać na portalach społecznościowych takich jak Facebook i Google+ (odnosniki do nich znajdziecie Państwo w prawym górnym rogu ekranu).

Jeśli mają Państwo jakąś opinię na temat świadczonych przeze mnie usług rehabilitacyjnych lub sugestie jak je poprawić to zapraszam do działu Kontakt. Znajdą tam Państwo formularz kontaktowy, za pomocą którego możecie się ze mną podzielić swoimi spostrzeżeniami.

Przypominam też, że jeżeli nasuną się Państwu jakiekolwiek pytania dotyczące procesu rehabilitacji czy zabiegów leczniczych wykonywanych przeze mnie, to bardzo chętnie odpowiem na nie. Szczegółowe informacje dotyczące zabiegów leczniczych znajdują się w zakładce Oferta i ceny.

Zapraszam do korzystania z moich usług i zadawania pytań. Dzięki tego typu kontaktom mam możliwość ciagłego udoskonalania oferty.

Mateusz Kruświcki

Fizjoterapeuta