fbpx

Fizjoterapeuta rehabilitant Kostrzyn

KONTAKT TELEFONICZNY

48 609 676 607 (Plus GSM)Kontakt telefoniczny lub SMS jest możliwy w godz. 9:30 – 21:00

Wizyty realizuję w indywidualnie zaplanowanych terminach w dni robocze oraz soboty po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu. Godziny realizacji wizyt domowych mogą ulegać przesunięciom ze względu na zatory drogowe (korki).

Zapraszam do korzystania z moich usług.

Rehabilitacja i fizjoterapia Kostrzyn – okolica.


mateusz kruświcki - rehabilitacja poznań

Fizjoterapia wykorzystuje do leczenia ludzi ruch oraz inne czynniki fizyczne, które występują w świecie przyrody. Dzieli się na kinezyterapię skupiającą się na ruchu oraz fizykoterapię, w której najbardziej istotne są czynniki fizyczne, których nie zalicza się do ruchu. Jest tutaj mowa o zabiegach fizykalnych. Głównym celem fizjoterapeuty jest poprawa stanu zdrowia organizmu pacjenta w takim stopniu, aby był on sprawny na takim samym poziomie, jak przed wystąpieniem urazu lub choroby. Jeżeli nie jest to możliwe stara się on zrobić wszystko, aby była to poprawa w stopniu najwyższym do osiągnięcia w danej sytuacji. Temu mają służyć zabiegi, którym poddawany jest podopieczny specjalisty. To, jakie środki zostaną zastosowane zależy od stanu, w jakim znajduje się dany pacjent. Jest to zawsze indywidualna kwestia. Jednym z zabiegów fizjoterapeutycznych, jakie są często przeprowadzane jest elektroterapia. Stosowana jest m.in. u osób sparaliżowanych lub mających znaczne ograniczenia ruchowe.

Zabiegi fizjoterapeutyczne
Poszukujesz pomocy fizjoterapeuty? Chcesz, aby był to specjalista posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie? Powinieneś zainteresować się ofertą przychodni Fizjo Punkt. Skuteczną pomoc otrzymało tutaj wiele osób zmagających się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi. Niewiele jest gabinetów, które zatrudniają tak znanych specjalistów w dziedzinie fizjoterapii, jak Fizjo Punkt. Masz pytania dotyczące przeprowadzanych tutaj zabiegów? Zadzwoń lub napisz, aby uzyskać więcej informacji.


TOP-MEDICAL Mateusz Kruświcki
Ul. Zamkowa 30/8
62-020 Swarzędz
REGON: 302369007

Podczas pracy - rehabilitacja poznańJeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące metod rehabilitacji lub fizjoterapii które stosuję, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z intuicyjnego formularza.
Formularz Kontaktowy zamieszczony po lewej stronie pozwoli Państwu bez uruchamiania własnego konta   e-mail zadać mi pytanie, bądź skontaktować się ze mną. Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi na wybrane wiadomości.