fbpx

Kursy dla Fizjoterapeutów

Kursy dla Fizjoterapeutów, Masażystów i trenerów personalnych oraz instruktorów sportowych.

Z wielką przyjemnością informuję, iż dzięki Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. Prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu możliwe stało się stworzenie cyklu szkoleń dla fizjoterapeutów, masażystów i trenerów oraz instruktorów sportowych, w których prezentowane i doskonalone będą tematy dotyczące pracy z zawodnikami różnych dyscyplin oraz pacjentami po urazach. Kursy dla fizjoterapeutów to możliwość niedrogiego i szybkiego poszerzenia swoich umiejętności o praktyczne zastosowania wypróbowanych metod.

Szkolenia odbywać się będą w Poznaniu, Szczecinie a także Łodzi.

PONADTO DZIĘKI UMIESZCZENIU SZKOLEŃ W BUR (Bazie Usług Rozwojowych) można je finansować z dotacji Unii Europejskiej za pośrednictwem Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub Bazy Usług Rozwojowych!!!

Szczegółowych informacje dostępne są pod numerami Działu Szkoleń i Kursów WSEiT:

Poznań:                                                     Szczecin:

 618391004                                         914 201 333

 618391005

669 999 970

Kurs Masażu Sportowego

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat kursu dotyczącego masażu w sporcie (wystarczy kliknąć nazwę powyżej).

KURS FLOSSINGU

Wystarczy kliknąć nazwę szkolenia by uzyskać szczegółowe informacje na temat kursu i aplikować online.

Kurs „Taping w sporcie”

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat kursu dotyczącego tapingu w sporcie.

Szkolenia  dotyczące masażu w sporcie oraz tapingu dają praktyczną wiedzę i są integralnymi częściami Studiów Podyplomowych „Fizjoterapia w Sporcie” prowadzonych od 5 lat przez Wyższą Szkołę Edukacji i Terapii w Poznaniu, która jest niekwestionowanym liderem wśród szkół niepublicznych w dziedzinie kształceniu Fizjoterapeutów.