fbpx

Fizjoterapeuta rehabilitant Swarzędz

KONTAKT TELEFONICZNY

48 609 676 607 (Plus GSM)Kontakt telefoniczny lub SMS jest możliwy w godz. 9:30 – 21:00

Wizyty realizuję w indywidualnie zaplanowanych terminach w dni robocze oraz soboty po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu. Godziny realizacji wizyt domowych mogą ulegać przesunięciom ze względu na zatory drogowe (korki).

Zapraszam do korzystania z moich usług.

Rehabilitacja i fizjoterapia Swarzędz – okolica.


mateusz kruświcki - rehabilitacja poznań

Fizjoterapia to usługi, które świadczone są przez doświadczonych fizjoterapeutów z wykształceniem medycznym. Z terapii powinny skorzystać przede wszystkim osoby, które potrzebują przywrócenia maksymalnej sprawności oraz poprawy funkcjonowania w życiu zawodowym i społecznym. Ponadto warto zwrócić się o pomoc do fizjoterapeuty wówczas, gdy zagrożone są funkcje ruchowe przez proces starzenia się, różnego rodzaju urazy, ból, choroby, zaburzenia, czy też czynniki środowiskowe. Fizjoterapeuta dobiera odpowiednie metody leczenia do jednostki chorobowej lub dolegliwości bólowych. W ramach fizjoterapii mogą być wykonywane: masaże lecznicze, gimnastyka lecznicza, kąpiele lecznicze, igłoterapia, laseroterapia, ultrasonoterapia, ciepłolecznictwo i wiele innych zabiegów. Do fizjoterapeuty warto udać się, gdy mamy długotrwałe problemy z kręgosłupem, szyją, cierpimy na zapalenie stawów, zwyrodnienia, mamy urazy sportowe, czy też problemy z układem oddechowym. Szukasz profesjonalnego fizjoterapeuty rehabilitanta w Swarzędzu? Sprawdź, w czym może pomóc Ci Mateusz Kruświcki! Jestem fizjoterapeutą z 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Zajmuję się rehabilitacją osób zmagających się z różnymi problemami narządu ruchu w Zakładzie Rehabilitacji Medycznej i Osób Niepełnosprawnych Szpitala MSWIA w Poznaniu. Dodatkowo prowadzę rehabilitację w ramach wizyt domowych. Gwarantuję sumienną, indywidualną i regularną opiekę medyczną. Pomagam osobom, które na skutek nieszczęśliwych zdarzeń lub chorób narządu ruchu straciły częściowo lub całkowicie sprawność ruchową. Problem dotyczy Ciebie? Zapraszam do kontaktu!


TOP-MEDICAL Mateusz Kruświcki
Ul. Zamkowa 30/8
62-020 Swarzędz
REGON: 302369007

Podczas pracy - rehabilitacja poznańJeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące metod rehabilitacji lub fizjoterapii które stosuję, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z intuicyjnego formularza.
Formularz Kontaktowy zamieszczony po lewej stronie pozwoli Państwu bez uruchamiania własnego konta   e-mail zadać mi pytanie, bądź skontaktować się ze mną. Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi na wybrane wiadomości.