fbpx

Fizjoterapeuta rehabilitant Suchy Las

KONTAKT TELEFONICZNY

48 609 676 607 (Plus GSM)Kontakt telefoniczny lub SMS jest możliwy w godz. 9:30 – 21:00

Wizyty realizuję w indywidualnie zaplanowanych terminach w dni robocze oraz soboty po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu. Godziny realizacji wizyt domowych mogą ulegać przesunięciom ze względu na zatory drogowe (korki).

Zapraszam do korzystania z moich usług.

Rehabilitacja i fizjoterapia Suchy Las – okolica.


mateusz kruświcki - rehabilitacja poznań

Fizjoterapia to nauka o metodach leczenia środkami naturalnymi, które opierają się na wielu różnych formach energii fizycznej, która obecna jest w środowisku człowieka. Są to między innymi: ruch, bodźce termiczne, mechaniczne, elektryczne, kinetyczne, świetlne i chemiczne. Usługi fizjoterapeutyczne mogą świadczyć jedynie fizjoterapeuci, którzy mają wykształcenie medyczne. Muszą mieć oni kompetencje do przeprowadzania badań, oceniania, stawiania diagnozy, prognozowania, programowania postępowania oraz do przeprowadzania powtórnej oceny pacjenta w celach prowadzonego procesu terapeutycznego. Dobry fizjoterapeuta pomaga pacjentom z różnymi dolegliwościami bólowymi i schorzeniami wrócić do sprawności ruchowej i zdrowia. W zależności od konkretnej jednostki chorobowej fizjoterapeuci przeprowadzają różne zabiegi, m.in. masaże i gimnastykę leczniczą, kąpiele lecznicze, igłoterapię, laseroterapię, pole energomagnetyczne, ultrasonoterapię, ciepłolecznictwo oraz stosują wiele innych metod. Szukasz doświadczonego fizjoterapeuty rehabilitanta w Suchym Lesie? Jesteś w dobrym miejscu! Nazywam się Mariusz Kruświcki i jestem certyfikowanym fizjoterapeutą! Oferuję pomoc na najwyższym poziomie osobom, którym zależy na powrocie do sprawności fizycznej po wielu różnych urazach, zabiegach chirurgicznych, złamaniach, udarze mózgu, czy też w innych schorzeniach, w których rehabilitacja stanowi skuteczną metodę leczenia. Gwarantuję sumienną opiekę nad pacjentami w Suchym Lesie i okolicach. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i holistycznie. Zajmuję się pacjentami również podczas wizyt domowych. Zapraszam Cię do kontaktu!


TOP-MEDICAL Mateusz Kruświcki
Ul. Zamkowa 30/8
62-020 Swarzędz
REGON: 302369007

Podczas pracy - rehabilitacja poznańJeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące metod rehabilitacji lub fizjoterapii które stosuję, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z intuicyjnego formularza.
Formularz Kontaktowy zamieszczony po lewej stronie pozwoli Państwu bez uruchamiania własnego konta   e-mail zadać mi pytanie, bądź skontaktować się ze mną. Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi na wybrane wiadomości.