fbpx

Fizjoterapeuta rehabilitant Poznań Winogrady

KONTAKT TELEFONICZNY

48 609 676 607 (Plus GSM)Kontakt telefoniczny lub SMS jest możliwy w godz. 9:30 – 21:00

Wizyty realizuję w indywidualnie zaplanowanych terminach w dni robocze oraz soboty po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu. Godziny realizacji wizyt domowych mogą ulegać przesunięciom ze względu na zatory drogowe (korki).

Zapraszam do korzystania z moich usług.

Rehabilitacja i fizjoterapia Poznań Winogrady – okolica.


mateusz kruświcki - rehabilitacja poznań

Fizjoterapeuta to osoba z wykształceniem medycznym, która wykorzystując odpowiednie ćwiczenia, zabiegi, bodźce fizyczne pomaga pacjentom z różnymi schorzeniami i dolegliwościami powrócić do częściowej lub pełnej sprawności ruchowej. Jakie dolegliwości bólowe leczy i łagodzi? Między innymi ból: kręgosłupa i szyi, ból związany z zapaleniem stawów, różnego rodzaju zwyrodnieniami i kontuzjami. Pomaga również pacjentom niepełnosprawnym wrócić do życia zawodowego i społecznego, osobom po udarach i zawałach, a także z problemami neurologicznymi. Fizjoterapeuci przeprowadzają takie zabiegi, jak: masaże i gimnastykę leczniczą, kąpiele lecznicze, laseroterapię, igłoterapię, pole energomagnetyczne, ultrasonoterapię, ciepłolecznictwo oraz wykorzystują wiele innych tego typu metod. Poszukujesz profesjonalnego fizjoterapeuty rehabilitanta w Poznaniu Winogrady? Jesteś w dobrym miejscu! Nazywam się Mariusz Kruświcki i jestem certyfikowanym fizjoterapeutą. Oferuję pomoc osobom, które chcą powrócić do sprawności fizycznej po różnego rodzaju urazach, zabiegach chirurgicznych, złamaniach, udarze mózgu, a także w innych schorzeniach, gdzie rehabilitacja jest skuteczną metodą leczenia. Gwarantuję indywidualną, systematyczną i sumienną opiekę nad pacjentami w Poznaniu Winogrady i okolicach. W swojej praktyce fizjoterapeutycznej zajmuję się leczeniem osób starszych i młodszych, którzy częściowo lub całkowicie utracili sprawność fizyczną na skutek nieszczęśliwych zdarzeń, np. wypadku samochodowego. Mam dziesięcioletnie doświadczenie w rehabilitacji klinicznej i sportowe zdobyte w trakcie pracy w szpitalu MSW w Poznaniu oraz Swarzędzkim Klubie Sportowym Unia Swarzędz. Prowadzę terapię Pacjentów podczas wizyt domowych. Problem dotyczy również Ciebie? Zapraszam do kontaktu!


TOP-MEDICAL Mateusz Kruświcki
Ul. Zamkowa 30/8
62-020 Swarzędz
REGON: 302369007

Podczas pracy - rehabilitacja poznańJeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące metod rehabilitacji lub fizjoterapii które stosuję, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z intuicyjnego formularza.
Formularz Kontaktowy zamieszczony po lewej stronie pozwoli Państwu bez uruchamiania własnego konta   e-mail zadać mi pytanie, bądź skontaktować się ze mną. Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi na wybrane wiadomości.