fbpx

Rehabilitacja domowa – Poznań

Rehabilitacja – wizyty domowe w Poznaniu

rehabilitacja domowa Poznań

Rehabilitacja Poznań to jakość wizyt domowych na miarę Poznania. Swoim Pacjentom staram się zapewnić usługi na najlepszym poziomie oraz w najbardziej dogodnym dla nich czasie. Wpisując się w filozofię hasła Rehabilitacja Poznań wykonuję wizyty sprawnie i w przystępnej cenie.

Podczas pierwszej wizyty domowej w Poznaniu i okolicach zapoznaję się ze stanem pacjenta. Przeprowadzam wywiad dotyczący przebiegu choroby oraz badanie ruchomości stawów i długości mięśni. Zapoznaję się również z wynikami badań dodatkowych takimi jak zdjęcia RTG, wyniki MRI czy USG. Jeżeli Pacjent ma konieczność zastosowania sprzętu ortopedycznego lub pomocy takiej jak wózek inwalidzki, balkonik, kule to omawiamy sensowne użycie. Pomagam również dobrać typ urządzeń do stanu Pacjenta. Doradzam jak przygotować mieszkanie dla osoby chorej, starszej lub niepełnosprawnej.

Wizyta domowa rehabilitanta – Poznań

Na podstawie zebranych informacji i wraz za zastosowanym sprzętem proponuję Państwu odpowiednio dobrane metody pracy rehabilitacyjnej, które moim zdaniem przyniosą najlepsze rezultaty.

Najważniejszy jest Państwa komfort i zadowolenie więc terminy wizyt u Państwa w domu ustalam w ścisłym z Państwem kontakcie i jestem otwarty na propozycję ich ewentualnej zmiany.

Techniki rehabilitacji i fizjoterapii jakie stosuję różnią się w zależności od stanu i kondycji Pacjenta. Szczegółowe informacje dotyczące zabiegów leczniczych wykonywanych przeze mnie znajdą Państwo w dziale oferta i ceny. Można tam zapoznać się z pełną charakterystyką danego zabiegu i przeczytać o jego zastosowaniach.

 rehabilitacja domowa poznań

Umów się na wizytę domową z rehabilitantem z Poznania

Koszt wizyty w domu pacjenta na terenie miasta Poznania to od 100 do 120 zł  (w zależności od częstotliwości wizyt).

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami w zakładce Oferta.

Rezerwacji terminów wizyt domowych można dokonać telefonicznie za pośrednictwem telefonu: 609-676-607 

lub online w dziale: Kontakt za pomocą formularza kontaktowego.

Bardzo proszę o odpowiednio wczesne rezerwacje terminów wizyt gdyż wtedy warunki ich realizacji można lepiej dopasować do Państwa potrzeb. Rehabilitacja Poznań to również stały kontakt z fizjoterapeutą co oznacza że jeżeli podejmujemy współpracę, to aktywnie staram się dowiedzieć o stanie Pacjenta po przeprowadzonych zabiegach i zaplanować kolejne spotkanie tak by wykonać możliwie najlepszą terapię w jego czasie.

Zadzwoń i zamów wizytę dla siebie lub bliskiej Ci osoby już dziś!

Zapraszam do korzystania z moich usług.

Mateusz Kruświcki

Fizjoterapeuta domowy – Poznań