fbpx

Rehabilitacja po udarze

Jako doświadczony fizjoterapeuta współpracujący na co dzień z Katedrą Kliniki Chorób Naczyniowych Układu Nerwowego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, proponuję Pacjentom zamieszkującym Poznań oraz jego najbliższe okolice fachową rehabilitację po udarze niedokrwiennym mózgu oraz w stanach po leczeniu krwotoków śródmózgowych (udarów krwotocznych).

Wcześnie podjęta specjalistyczna rehabilitacja po udarze jest kluczowa ponieważ daje szanse na odzyskanie większej sprawności i większej samodzielności Pacjenta w okresie przewlekłym od wystąpienia udaru.

Pacjenci po udarze mózgu, którymi się zajmuję mogą liczyć również na doradztwo w sprawie odpowiedniego przystosowania ich najbliższego otoczenia, tak by nie utrudniało ono dochodzenia do sprawności. Pomagam dobrać odpowiedni sprzęt ortotyczny oraz uzyskać go na podstawie zlecenia lekarskiego.

Oczywiście jeżeli podczas rehabilitacji zachodzi taka potrzeba wykonuję zabiegi fizjoterapii takie jak techniki energizacji mięśni, zabiegi terapii manualnej czy masaż.

Serdecznie zapraszam do korzystania z moich usług.