fbpx

Gabinet

Rehabilitacja Poznań.

 

Gabinet rehabilitacji i fizjoterapii

kostka - rehabilitacja poznań

Taping sztywny kostki-Rehabilitacja Poznań

Dzięki nawiązaniu współpracy z Firmą To Be Fit mam przyjemność poinformować Państwa, że z moich usług mogą Państwo korzystać również w:

Gabinecie Masażu i Fizjoterapii Centrum Rekreacyjno-Sportowego FairPlayce przy ulicy Bożydara 10 Poznań Naramowice. 

(Środy od godziny 16.30)

W ofercie gabinetu:

  • Fizjoterapia bólu mięśni i stawów
  • Terapia kontuzji
  • Rehabilitacja po urazach i operacjach stawów
  • Masaż sportowy
  • Taping sportowy (sztywny i Kinesiotaping)
  • Programowanie treningu rehabilitacyjnego

Rejestracji możecie Państwo dokonać poprzez recepcję Fairplayce lub bezpośrednio pod numerem telefonu

609 676 607

Postaram się przynieść ulgę w Państwa dolegliwościach.

Zajmuję się Pacjentami po artroskopii stawu kolanowego, rekonstrukcji ACL (więzadła krzyżowego przedniego), złamaniach kostek, urazach barku, operacjach kręgosłupa, z bólami kręgosłupa oraz po skręceniach i zwichnięciach stawu skokowego.

 

Moje ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z pacjentami oraz sportowcami różnych dyscyplin sportowych powoduje,  że z sukcesami zajmuję się wszystkimi osobami, które uległy kontuzjom i chciały by szybko wrócić do formy. Moją dewizą w rehabilitacji po kontuzjach jest to, by możliwie szybko i sprawnie przywrócić zawodnika do uprawiania ulubionego sportu. Umiejętności nabyte w takich dziedzinach jak: rehabilitacja ortopedyczna, rehabilitacja neurologiczna, traumatologia, medycyna sportowa, terapia manualna łączę w indywidualnie dobrany zestaw działań by uzyskać jak najlepsze rezultaty. Natomiast hasło Rehabilitacja Poznań daję Państwu pewność że usluga jaką jest rehabilitacja będzie wykonana na najwyższym poziomie i w przystępnej cenie. Ponadto działając zgodnie z hasłem Rehabilitacja Poznań staram się dokładać wszelkich starań by usługi przeze mnie wykonywane były do Państwa jak najbardziej dopasowane i wykonane w możliwe przystępnej cenie. Szczegółowe informacje dotyczące zabiegów leczniczych wykonywanych przeze mnie znajdą Państwo w dziale oferta i ceny.

Serdecznie zapraszam do korzystania z moich usług!

Mateusz Kruświcki

Fizjoterapeuta