fbpx

Fizjoterapeuta rehabilitant Poznań Nowe Miasto

KONTAKT TELEFONICZNY

48 609 676 607 (Plus GSM)Kontakt telefoniczny lub SMS jest możliwy w godz. 9:30 – 21:00

Wizyty realizuję w indywidualnie zaplanowanych terminach w dni robocze oraz soboty po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu. Godziny realizacji wizyt domowych mogą ulegać przesunięciom ze względu na zatory drogowe (korki).

Zapraszam do korzystania z moich usług.

Rehabilitacja i fizjoterapia Poznań Nowe Miasto – okolica.


mateusz kruświcki - rehabilitacja poznań

Rehabilitacja to zestaw działań podejmowanych wobec osoby niepełnosprawnej przez wykwalifikowanego specjalistę. Zadaniem rehabilitanta jest doprowadzenie swojego podopiecznego do takiej sprawności, aby mógł on w miarę normalnie funkcjonować uczestnicząc przy tym w życiu zawodowym i społecznym. To, jak długo to potrwa i czy założony cel zostanie zrealizowany zależy od tego, jaki jest stan zdrowia osoby, którą opiekuje się rehabilitant. W przypadku każdego z pacjentów wygląda to nieco inaczej. Często ćwiczenia są wykonywane przez taką osobę nie tylko w szpitalu lub specjalistycznej przychodni, ale również we własnym domu. Jeżeli otrzyma on takie zalecenie od osoby prowadzącej rehabilitację, powinien się do tego zastosować w trosce o własne zdrowie. Jako przykład ćwiczeń można podać te, które wykonuje osoba po udarze. Na początku rehabilitacji jest po prostu sadzany na łóżku z nogami opuszczonymi w dół. Wraz z poprawą stanu zdrowia pacjenta ćwiczenia stają się coraz bardziej wymagające. W przypadku pacjentów kardiologicznych mamy do czynienia nie tylko z ćwiczeniami fizycznymi, ale również z farmakologią i psychoterapią. Jak widać również ona może wchodzić w skład rehabilitacji.

Rehabilitacja z dojazdem Poznań

Mateusz Kruświcki to fizjoterapeuta, który prowadzi również rehabilitację z dojazdem. Nie jest dla niego problemem przyjazd do miejsca zamieszkania pacjenta o ile jest to miejsce zlokalizowane w Poznaniu lub w jego bliskich okolicach. Wizyta może odbyć się nie tylko w dniu roboczym, ale również w sobotę. Wymaga to wcześniejszego umówienia się. Należy mieć na uwadze to, że przyjazd rehabilitanta może się opóźnić z powodu korków na drodze lub niekorzystnych warunków pogodowych. Możesz liczyć na skuteczną pomoc w przypadku złamania i kontuzji będącej efektem udziału w zawodach sportowych. Skontaktuj się z Mateuszem Kruświckim również wtedy, gdy potrzebne jest profesjonalne wsparcie po przebytym udarze. Na pomoc można liczyć także wtedy, gdy problem dotyczy komplikacji po zabiegu chirurgicznym. Zadzwoń i zamów wizytę domową.


TOP-MEDICAL Mateusz Kruświcki
Ul. Zamkowa 30/8
62-020 Swarzędz
REGON: 302369007

Podczas pracy - rehabilitacja poznańJeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące metod rehabilitacji lub fizjoterapii które stosuję, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z intuicyjnego formularza.
Formularz Kontaktowy zamieszczony po lewej stronie pozwoli Państwu bez uruchamiania własnego konta   e-mail zadać mi pytanie, bądź skontaktować się ze mną. Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi na wybrane wiadomości.