fbpx

Fizjoterapeuta rehabilitant Poznań Piątkowo

KONTAKT TELEFONICZNY

48 609 676 607 (Plus GSM)Kontakt telefoniczny lub SMS jest możliwy w godz. 9:30 – 21:00

Wizyty realizuję w indywidualnie zaplanowanych terminach w dni robocze oraz soboty po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu. Godziny realizacji wizyt domowych mogą ulegać przesunięciom ze względu na zatory drogowe (korki).

Zapraszam do korzystania z moich usług.

Rehabilitacja i fizjoterapia Poznań Piątkowo – okolica.


mateusz kruświcki - rehabilitacja poznań

Fizjoterapeuta to osoba, która ma wykształcenie medyczne i przy pomocy odpowiednich ćwiczeń, gimnastyki i zabiegów pomaga Pacjentowi wrócić w pełni do sprawności ruchowej. Fizjoterapia pomaga również złagodzić dolegliwości bólowe, np. w obrębie szyi, kręgosłupa, nóg. W zależności od konkretnego gabinetu, w ramach fizjoterapii mogą być wykonywane takie zabiegi, jak: masaże, gimnastyka lecznicza, kąpiele lecznicze, igłoterapia, laseroterapia, pole energomagnetyczne, ultrasonoterapia, ciepłolecznictwo i wiele innych. Fizjoterapia może opierać się na wielu różnych metodach leczenia, w zależności od problemów i dolegliwości zdrowotnych pacjenta. Fizjoterapeuta pomaga osobom niepełnosprawnym wrócić do normalnego życia w społeczeństwie, osobom zmagającym się z bólem kręgosłupa, zapaleniem stawów, zwyrodnieniami, zaburzeniami związanymi z urazami kręgosłupa szyjnego, urazami sportowymi, problemami układu oddechowego np. astmą, kłopotami z układem sercowo-naczyniowym, np. po zawale serca, problemami natury neurologicznej i innymi. Szukasz doświadczonego fizjoterapeuty rehabilitanta w Poznaniu? Trafiłeś pod dobry adres! Jestem fizjoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zajmuję się rehabilitacją osób borykających się z różnymi schorzeniami narządu ruchu w Zakładzie Rehabilitacji Medycznej i Osób Niepełnosprawnych Szpitala MSWIA w Poznaniu. Umawiam się z Pacjentami na domowe wizyty. Gwarantuję indywidualną, sumienną i systematyczną opiekę. Zajmuję się zarówno młodszymi, jak i starszymi pacjentami, którzy całkowicie lub częściowo utracili sprawność fizyczną na skutek nieszczęśliwych wypadków, bądź też w efekcie innych chorób narządu ruchu. Mam niemalże 10 lat doświadczenia w rehabilitacji klinicznej i sportowej, które zdobyłem w trakcie pracy w szpitalu MSW w Poznaniu oraz Swarzędzkim Klubie Sportowym Unia Swarzędz. Na hasło rehabilitacja Poznań możesz otrzymać rabat na wykonywanie zabiegów podczas wizyty domowej. Zapraszam do kontaktu!


TOP-MEDICAL Mateusz Kruświcki
Ul. Zamkowa 30/8
62-020 Swarzędz
REGON: 302369007

Podczas pracy - rehabilitacja poznańJeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące metod rehabilitacji lub fizjoterapii które stosuję, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z intuicyjnego formularza.
Formularz Kontaktowy zamieszczony po lewej stronie pozwoli Państwu bez uruchamiania własnego konta   e-mail zadać mi pytanie, bądź skontaktować się ze mną. Zastrzegam sobie prawo do odpowiedzi na wybrane wiadomości.