fbpx

Terapia Manualna wg. Mulligan Concept

Terapia ManualnaTerapia Manualna wg. Mulligan Concept ® to działanie na organizm w celu przywrócenia mu jego naturalnych możliwości ruchowych. Odblokowujemy  w ten sposób stawy o ograniczonej ruchomości i przywracamy naturalne ustawienie elementów ciała. Pomagamy Pacjentowi pozbyć się bólu i powrócić do ulubionych aktywności. 

Fizjoterapia i rehabilitacja wykorzystują metody terapii manualnej w różnych formach. Niejednokrotnie niewygodnych dla pacjenta. Ogólnym założeniem terapii manualnej jest to, by wszystkie stawy działały w prawidłowy sposób i umożliwiały bezbólowe poruszanie się Pacjentowi. 

Terapia manualna Mulligan Concept to działania na ciele człowieka najbardziej zbliżające się  do jego możliwości a co za tym idzie najbardziej wygodne dla niego oraz intuicyjne. 

Zabiegi terapeutyczne wykonuje się w tej metodzie w ścisłej współpracy z Pacjentem oraz zgodnie z jego ruchem! 

Sam autor metody Brian Milligan twierdzi że pracując zgodnie z ruchem i możliwościami Pacjenta uzyskujemy „… jeden cud dziennie…”. Metoda opracowana w Australii i Nowej Zelandii cieszy się niesłabnąca popularnością oraz coraz szerszym zastosowaniem. Daje się ona zastosować w schorzeniach neurologicznych a także ortopedycznych.

Terapia którą wykonuję zawsze oparta jest na bezpieczeństwie oraz na poczuciu pewności, które daję pacjentom. W trakcie terapii wspólnie wyznaczamy kolejne cele. Staramy się osiągać jak najwiecej, idąc małymi krokami. Jako doświadczony terapeuta kontroluję przebieg terapii oraz jej efekty. Chcę by Pacjent jak najszybciej pozbył się problemu i odzyskał sprawność. Mam na uwadze niezależność Pacjenta. Gdy jest to potrzebne wdrażam u Pacjenta autoterapię ucząc prawidłowego jej wykonania.

Teraz mają Państwo okazję skorzystać z tej formy terapii we własnym domu. Na terenie miasta Poznań lub w bezpośrednich okolicach  takich jak Suchy Las, Baranowo, Swarzędz bez dodatkowych kosztów (dojazd wliczony jest w cenę wizyty).

Serdecznie zapraszam do korzystania z takiej formy terapii,  gdyż daje ona doskonałe efekty przy minimalnym dyskomforcie. 

Ooferuję Państwu możliwość zamówienia wizyty poprzez formularz kontaktowy w dziale Kontakt

lub poprzez

KONTAKT TELEFONICZNY

48 609 676 607 (Plus GSM)

48 791 293 793 (Play)