fbpx

O mnie

fizjoterapia poznań

Nazywam się Mateusz Kruświcki i jestem fizjoterapeutą.

Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Nauk o Zdrowiu, na kierunku Fizjoterapia.

Jestem również absolwentem i uczestnikiem wielu szkoleń oraz kursów specjalistycznych w zakresie rehabilitacji narządu ruchu, prowadzonych przez najlepszych krajowych oraz zagranicznych instruktorów w tej dziedzinie. Aby dowiedzieć się więcej o ukończonych przeze mnie szkoleniach i moich kwalifikacjach wystarczy kliknąć tutaj.

Fizjoterapeuta Poznań – wizyty domowe

Zajmuję się zawodowo rehabilitacją osób z różnymi schorzeniami narządu ruchu w Zakładzie Rehabilitacji Medycznej i Osób Niepełnosprawnych Szpitala MSWiA w Poznaniu. Jestem wpisany do Krajowego Rejestru Fizjoterapeutów pod numerem 2860.

W mojej pracy bardzo ważna jest również pasja, więc z pracą kliniczną łączę zamiłowanie do sportu. Pomagam sportowcom w osiągnięciu wysokiej sprawności po kontuzjach oraz w utrzymaniu optymalnej formy. W sezonach 2008/2009, 2009/2010, 2010/2011 oraz 2011/2012 byłem fizjoterapeutą pierwszej drużyny piłkarskiej Swarzędzkiego Klubu Sportowego „Unia Swarzędz” z którym udało mi się osiągnąć najlepsze w historii drużyny rezultaty w III Lidze Piłki Nożnej Mężczyzn oraz awansować w 2010 roku do fazy centralnej Piłkarskiego Pucharu Polski.

Pomimo że ze względów zawodowych nie współpracuję już z klubem, zawodnicy nadal korzystają z mojej pomocy w dochodzeniu do sprawności po kontuzjach oraz ich operacyjnym leczeniu.

Umów się na wizytę domową fizjoterapeuty

Telefon: 48 609 676 607 (Plus GSM)Kontakt telefoniczny lub SMS jest możliwy w godz. 9:30 – 21:00

Doświadczenie zdobyte zarówno w pracy klinicznej, jak i na polu rehabilitacji sportowej wykorzystuję w indywidualnej pracy z pacjentami.

Serdecznie zapraszam do korzystania ze świadczonych przeze mnie usług oraz do zapoznania się z ofertą i cenami.

Rehabilitant fizjoterapeuta Poznań Piątkowo, Winogrady, Suchy Las, Swarzędz, Gortatowo, Zalasewo – okolica.