fbpx

Podsumowanie roku 2018

Rehabilitacja Poznań – Podsumowanie roku 2018!

 

Drodzy Pacjenci!

Rehabilitacja Poznań

Rok 2018 zbliża się do końca i to właśnie najlepsza pora by podsumować moją pracę dla Was. W bieżącym roku jak i w ubiegłych koncentrowałem swoje wysiłki na pomaganiu osobom najbardziej potrzebującym czyli tym, które ze względu na swoją niepełnosprawność nie mogą dotrzeć do ośrodków rehabilitacyjnych. Wśród Pacjentów objętych wizytami domowymi były (i są) osoby u których rehabilitacja po udarze lub innych chorobach neurologicznych nie jest możliwa w trybie ambulatoryjnym. Zajmowałem się również osobami gdzie rehabilitacja po endoprotezie stawu kolanowego bądź rehabilitacja po endoprotezie stawu kolanowego w trybie domowym była niezbędna do odzyskania niezależności. Takich wizyt domowych w mijającym roku wykonałem ponad 700! To bardzo dużo, gdyż jak Państwo wiecie jestem również fizjoterapeutą w zakładzie rehabilitacji Szpitala MSWiA w pełnym wymiarze godzin oraz wykładowcą w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. Prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu. Wszystkie wizyty starałem się wykonać w myśl hasła Rehabilitacja Poznań co oznacza, że oprócz wysokiej jakości mojej pracy zapewniam również korzystne rozwiązania cenowe.

Wsparcie Fundacji ORCHidea

Kto śledzi fanpage fizjoterapia-rehabilitacja.pl na Facebook’u który można znaleźć pod @RehabilitacjaPoznan ten wie że angażuję się również w działania fundacji ORCHidea. To fundacja której celem jest kompleksowa rehabilitacja po udarze mózgu w warunkach domowych. Zapewnia ona opiekę wykwalifikowanych fizjoterapeutów jak i specjalistówPla neurologopedii. W ramach współpracy z fundacją przeprowadziłem szereg nieodpłatnych konsultacji u Pacjentów z problemami neurologicznymi z podpoznańskiej gmin. Staram się również informować Państwa o aktualnych inicjatywach fundacji ORCHidea.

Szkolenia dla Fizjoterapeutów i Masażystów 

 

Szkolenia dla fizjoterapeutów i masazystow

Wraz z Wyższą Szkołą Edukacji i Terapii im. Prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu udało nam się w 2018 toku zorganizować szkolenia w tematyce „Masażu sportowego” oraz „Flossingu”. Oba szkolenia cieszyły się dużym zainteresowaniem a fotorelacje z nich możecie Państwo oglądać na fanpage’u. Więcej informacji na temat szkoleń znajdziecie Państwo również w zakładce Kursy.  

 

Plany na rok 2019 ? 

W przyszłym roku (tak jak w 10 poprzednich) będę starał się Państwu zapewnić jak najlepszą rehabilitację i jak najbardziej korzystne ceny nadal realizując założenia hasła REHABILITACJA POZNAŃ. Zamierzam również kontynuować pracę dydaktyczną na uczelni oraz prowadzić szkolenia dla fizjoterapeutów i masażystów. Tego co przyniesie nadchodzący 2019 rok ani ja ani Państwo jednak nie jesteśmy w stanie przewidzieć więc jak zwykle trzeba będzie wykazać się elastycznością w działaniach ?. 

DZIĘKUJĘ ZA OKAZANE MI ZAUFANIE I MAM NADZIEJĘ ŻE WSPÓŁPRACA ZE MNĄ PRZYNIESIE PAŃSTWU JESZCZE WIELE KORZYŚCI

 

Mateusz Kruświcki